Direct naar de inhoud

donderdag 29 oktober 2026

Binnenlandweblog-staphorst.nl

Pedicure Betty Gombert neemt afscheid na 18 jaar: “Het wordt even wennen”

Na achttien jaar stopt pedicure Betty Gombert (68) met haar praktijk aan de Patrijs in Staphorst. Daarmee verdwijnt een vertrouwd gezicht voor veel inwoners uit de buurt, die in de afgelopen jaren de weg naar haar praktijk wisten te vinden. Wat begon met een opleiding in 2008 in Hoogeveen en een vervolgopleiding tot medisch pedicure in 2009 in Emmen, groeide uit tot een bloeiende praktijk met een klantenkring van bijna duizend mensen.

Lees het volledige artikel bij weblog-staphorst.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandnieuwsuitwestfriesland.nl

Schoorsteenbrand in woning in Ursem

URSEM – Aan de Patrijs in Ursem is zondagmiddag rond 15.45 uur brand uitgebroken in de schoorsteen van een woning. De brandweer werd met spoed opgeroepen om het vuur te bestrijden en te voorkomen dat de brand zich verder zou uitbreiden.

Binnenlandad.nl

Woningbrand op Patrijs in Ursem

Aan Patrijs in Ursem is zondagmiddag een brand in een woning gemeld. Over eventuele gewonden, de exacte omvang van de brand en schade is nog niets bekend. Volgens de eerste melding is de brand in de schoorsteen ontstaan.

Advertentie