Direct naar de inhoud

donderdag 22 oktober 2026

BinnenlandIt Nijs

Peaskemoandei lêste Aaipopfestival

It bestjoer fan Aaipop yn Nijlân hat fia de webside buorkundich makke dat it muzykfestival ophâldt. Mei it each op de ûntwikkelingen fan de lêste jierren sjocht it bestjoer gjin takomst mear yn it fuortsetten fan it grutste Frysktalige festival fan de wrâld. De oprinnende regeldruk út de (lokale) oerheid, de hegere kosten yn it algemien en it amper rûn krijen fan in groep frijwilligers, binne de redenen om no de handoek yn ’e ring te smiten.

Lees het volledige artikel bij It Nijs

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandad.nl

De marathon wil de gunfactor terug

Rotterdam begon de laatste jaren een beetje minder van de marathon te houden. Gelukkig heeft de organisatie op tijd ingezien dat de gunfactor belangrijker is dan groei en geld.

Binnenlandnissewaard.nl

Vijfentwintig nieuwe Nederlanders in Nissewaard

Voor vijfentwintig inwoners van Nissewaard was woensdag 14 oktober een dag om niet snel te vergeten. Uit handen van locoburgemeester Jeroen Postma ontvingen zij hun Koninklijk Besluit. Daarmee zijn ze nu officieel Nederlander.