Direct naar de inhoud

zondag 1 november 2026

BinnenlandHaren de Krant

Pastor Arjen Jellema: “Soms moet je snoeien om te laten groeien”

De sluiting van de San Salvatorkerk in Helpman heeft emoties opgeroepen bij de parochianen daar. Een aantal van hen heeft nu onderdak gevonden in de katholieke Nicolaaskerk aan de Irenelaan in Haren. Van pastoor Arjen Jellema willen we graag weten wat er speelt in ‘katholiek Haren’.

Lees het volledige artikel bij Haren de Krant

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandomroepbrabant.nl

De CarProf Wils ATB Najaarstocht

Op zondag 1 november organiseert TWC Valkenswaard weer de traditionele ATB/veldtoertocht voor jong en oud, geschikt voor zowel de beginnende als de gevorderde mountainbiker. Deelnemers kunnen kiezen uit 3 afstanden: circa 30, 40 en 50 km.

Binnenlandveldhovensweekblad.nl

De CarProf Wils ATB Najaarstocht

Zondag 1 november verzorgt TWC Valkenswaard weer de traditionele ATB/veldtoertocht voor jong en oud, geschikt voor zowel de beginnende als de gevorderde mountainbiker. Deelnemers kunnen kiezen uit 3 afstanden, te weten circa 30, 40 en 50 km.

Advertentie