Direct naar de inhoud

maandag 2 november 2026

Binnenlandomroepbrabant.nl

Pakkans bij drugsdumpingen is klein: 'Soms moet je geluk hebben'

Maar liefst 381 blauwe jerrycans gevuld met drugsafval zijn maandagochtend gevonden in een natuurgebied bij Achtmaal. Het is een van de grootste dumpingen in onze provincie, zo niet de grootste. "De dumpingen gebeuren vaak 's nachts in het buitengebied", zegt politiewoordvoerder Willem van Hooijdonk. "Daardoor is de pakkans van daders klein."

Lees het volledige artikel bij omroepbrabant.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandhalsterse-zuidwestkrant.nl

Brief Benegora en Namiro over groenonderhoud

GEMEENTE WOENSDRECHT - Milieuvereniging Benegora heeft zich, mede namen Namiro, tot het gemeentebestuur gericht met een brief over het groenonderhoud in gemeente Woensdrecht.

Binnenlandhalsterse-zuidwestkrant.nl

Herfstwandeling De Hertgang

HALSTEREN - Na al die zomerse dagen is de herfst nu toch echt aangebroken. De supermarkten maken weer reclame voor hutspot, boerenkool en spruitjes, terwijl de paden op De Hertgang al bezaaid liggen met eikels, kastanjes en beukennootjes.

Advertentie