Direct naar de inhoud

donderdag 5 november 2026

BinnenlandBlik op Nieuws

Overheid verhoogt subsidie met 62 miljoen euro extra voor isolatie en warmtepompen

Het budget van de ISDE, de subsidieregeling voor isolatiemaatregelen, (hybride) warmtepompen, zonneboilers en aansluitingen op een warmtenet, wordt in verband met het grote aantal aanvragen dit jaar nog met € 62 miljoen verhoogd. 'Daarmee is er in totaal € 290 miljoen beschikbaar in 2022. De ophoging van de subsidie is per 18 oktober beschikbaar', zo meldt het ministerie van Economische Zaken en Klimaat maandag.

Lees het volledige artikel bij Blik op Nieuws

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandderijnpost.nl

Een warm en energiezuinig welkom bij VAV

VEENENDAAL Niet alleen huishoudens, ook clubs en verenigingen hebben sinds een aantal jaren te maken met explosief stijgende energiekosten. De Veenendaals Atletiek Vereniging zag de energierekening in vijf jaar tijd verdubbelen.

Binnenlandrtvmiddenholland.nl

Isolatie-actie gaat weer van start in Montfoort

Zeker nu het koud wordt buiten, is het fijner om het binnen warm te houden. De isolatie-actie met Winst uit je Woning is weer gestart. U kunt mogelijk tot wel €3.250 euro lokale subsidie krijgen voor het isoleren van uw koopwoning.

BinnenlandRadio Stad Montfoort

Isolatie-actie weer van start

Zeker nu het koud wordt buiten, is het fijner om het binnen warm te houden. De isolatie-actie met Winst uit je Woning is weer gestart. U kunt mogelijk tot wel €3.250 euro lokale subsidie krijgen voor het isoleren van uw koopwoning.

Advertentie