Direct naar de inhoud

donderdag 29 oktober 2026

Binnenlandermelo.nieuws.nl

Ouderwets wapengekletter bij Veluws Schaakgenootschap Ermelo

Met slechts drie remises ging het bij het Veluws Schaakgenootschap Ermelo (VSG) weer hard tegen hard. In de Kampioensgroep haalde Dirk van Setten uit de opening tegen Sebastiaan Hiemstra al snel een materieel voordeeltje. De stelling was echter complex en Sebastiaan is sterk. Daarom bood Dirk remise aan, wat Sebastiaan na lang nadenken accepteerde.

Lees het volledige artikel bij ermelo.nieuws.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandNieuws.nl

Interne competitie bij VSG volop op stoom

De vijfde ronde van de interne competitie bij het Veluws Schaakgenootschap op dinsdag 6 oktober 2026 leverde een aantal interessante schaakpartijen op. William van de Groep begon al direct met tactiek door de openingsvoorbereiding van Onno Wolters te omzeilen.

Binnenlandermelo.nieuws.nl

Saamhorigheid en sportieve strijd bij VSG

De vierde ronde van de interne competitie bij het Veluws Schaakgenootschap viel samen met de eerste ronde van de externe competitie. Dat betekende veel organisatorisch gedoe, wat door de leden echter als een geöliede, eendrachtige machine werd opgepakt.

Advertentie