Direct naar de inhoud

vrijdag 6 november 2026

Binnenlandregio8.nl

Oude IJsselstreek organiseert themadag over femicide: ‘De cijfers zijn schrikbarend’

De vrachtwagenbioscoop die aandacht vraagt voor femicide is neergestreken op het DRU Industriepark in Ulft. De gemeente Oude IJsselstreek staat vrijdag samen met driehonderd middelbare scholieren stil bij het onderwerp. Het is een primeur dat een gemeente nadrukkelijk de samenwerking zoekt met scholen op het gebied van femicideonderwijs.

Lees het volledige artikel bij regio8.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandDe Gelderlander

'Pepernotenpret' met Dirk Scheele in Ulft

Kinderpopster Dirk Scheele komt met zijn sinterklaasvoorstelling 'Pepernotenpret' naar het DRU Industriepark in Ulft. Zondag 22 november speelt de kinderpopmuzikant de voorstelling voor kinderen vanaf 2 jaar om 14.00 en 16.00 uur.

BinnenlandAlgemeen Dagblad

Presentatie over Jan Toorop in Ulft

Aggie Daniëls geeft bij OVGG een presentatie over het leven en werk van Jan Toorop in Ulft. Woensdag 11 november is de bijeenkomst van 19.30 tot 21.30 uur in het Ketelhuis op het DRU Industriepark in Ulft.

Advertentie