Direct naar de inhoud

dinsdag 3 november 2026

BinnenlandMeijel24

Opschonen Afwateringskanaal Neer-Meijel in februari van start - Meijel24

Waterschap Limburg gaat begin februari aan de slag met het opschonen van het Afwateringskanaal Neer-Meijel, op de grens van de gemeenten Leudal en Peel en Maas. Dit opschonen is nodig, omdat aanslibbing de waterafvoer hindert. Hiervoor gaat aannemer Van Beers Hoogeloon BV slib uit het kanaal verwijderen. Dit gebeurt over een lengte van ongeveer 6 km, ter hoogte van de Roggelseweg (N562). Voordat Van Beers met de baggerwerkzaamheden kan beginnen, moet er eerst gesnoeid worden.

Lees het volledige artikel bij Meijel24

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandWeert de gekste

Uitbreiding rioolwaterzuivering Weert afgerond

Waterschap Limburg heeft de rioolwaterzuiveringsinstallatie (rwzi) in Weert uitgebreid met een derde Nereda®-zuiveringstank. Door deze uitbreiding kan de installatie schommelingen in de hoeveelheid en vervuiling van het afvalwater beter opvangen.

Binnenlandleudal.nieuws.nl

Oorlogsverhalen rond het monument van verdraagzaamheid

HAELEN - Tussen het bosrijke Leudal en haar kronkelende beekdalen liggen sporen van een verleden dat nog altijd voelbaar is. Tijdens de Tweede Wereldoorlog was het Leudal een schuilplaats, een doorgangsroute en een heftig strijdtoneel.

Advertentie