Direct naar de inhoud

zondag 25 oktober 2026

BinnenlandRebo nieuws

Open Water Zwemmen en Beachpolo Evenement in Bodegraven!

Het evenement vindt plaats op zaterdag 15 juni van 10.00 tot 16.00 uur en biedt activiteiten aan voor zowel de doorgewinterde triatleet als de hobbyzwemmer. Zwemafstanden variëren van 250 meter tot een uitdagende 5000 meter. Dit jaar wordt het programma uitgebreid met een opwindende nieuwe toevoeging: beachpolo. Voor dit evenement is de Brugstraat op zaterdag 15 juni aanstaande afgesloten voor het verkeer.

Lees het volledige artikel bij Rebo nieuws

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandWeert de gekste

Man op fatbike gewond bij val in Grathem

Grathem – De hulpdiensten werden zaterdag rond 16.10 uur gealarmeerd vanwege een verkeersongeval op de Brugstraat in Grathem. Een man op een fatbike was ten val gekomen.

Binnenlandad.nl

Stroomstoring in Obdam opgelost

In Obdam zijn donderdag dertig tot vijftig huishoudens getroffen door een stroomstoring. Als gevolg hiervan zaten twee straten ruim twee uur zonder stroom.