Direct naar de inhoud

zaterdag 24 oktober 2026

Binnenlandgroot-waterland.nl

Ontwerp bedrijventerrein De Purmer

Het Ontwerp ‘TAM-omgevingsplan Bedrijventerrein De Purmer’ (‘Ontwerp’) en de Milieueffectrapportage (‘MER’) hebben vanaf 12 december 2025 zes weken ter inzage gelegen. Het bedrijventerrein wordt aangelegd voor bedrijven, die nu gevestigd zijn op verouderde industrieterreinen in Edam en Volendam, Slobbeland en Julianaweg. Het betreffen bedrijven in de milieucategorie 3 en 4, zoals bedrijven voor opslag & transport of metaalproductie en bedrijven in de visverwerking. Daarnaast zijn een aantal woningen langs de Oosterweg voorzien en op de hoek met de N244 krijgen de gronden een gemengde bestemming. Deze gronden mogen worden gebruikte voor toeristische of recreatieve activiteiten of voor maatschappelijke activiteiten.

Lees het volledige artikel bij groot-waterland.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandad.nl

N247 bij Katwoude en Edam drie weken afgesloten

De provincie Noord-Holland sluit de N247 de komende maanden drie weekenden af voor werkzaamheden tussen Amsterdam en Edam/Volendam. De afsluitingen zijn bij gemaal Katwoude en brug Edam en hebben invloed op de bereikbaarheid van Waterland.

Binnenlandrodi.nl

Kijk: dit is de nieuwe milieustraat van Purmerend

PURMEREND - Wethouder Mark Intres heeft op donderdag 15 oktober de symbolische eerste paal geslagen voor de nieuwe milieustraat en gemeentewerf aan de Visserijweg in Baanstee-Noord. Daarmee is de bouw van de nieuwe locatie officieel gestart.