Direct naar de inhoud

donderdag 22 oktober 2026

BinnenlandAndijker.com

Ontmoetingsochtend ‘Wie ben ik?’

Wie ben ik? Een eenvoudige vraag die vaak moeilijk te beantwoorden is. We stellen ons voor met een naam, een beroep of een rol die we hebben bereikt in het dagelijks leven. Maar is dat echt wie we zijn? Misschien ben ik mijn gedachten, mijn gevoelens of mijn herinneringen. Misschien ben ik mijn dromen, mijn angsten of de manier waarop anderen mij zien. Of ben ik juist degene die zich telkens ontwikkelt?

Lees het volledige artikel bij Andijker.com

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandAndijker.com

Angst en vertrouwen

Angst is een gevoel dat bij het leven hoort. Soms is het heel concreet: angst voor verlies, ziekte, eenzaamheid of het afscheid van iemand die ons dierbaar is. Soms is het meer een onbestemd gevoel voor wat de toekomst zal brengen.

BinnenlandAndijker.com

Langs de weg…

‘de Andijker’ is het nieuws- en advertentieblad dat geen Andijker wil missen.‘de Andijker’ komt wekelijk gratis in de bus.