Direct naar de inhoud

dinsdag 3 november 2026

BinnenlandDe Stentor

Ondernemer Ronald is parkeerellende bij zijn zaak spuugzat: ‘Ik zie dat klanten het niet snappen’

Ronald Haverhoek zit achter de kassa van zijn winkel in partijverkoop, R & K. Hij heeft al jaren te maken met de parkeerellende in de Boxbergerweg in Deventer. Maar sinds een week is die nog erger geworden, doordat de parkeerautomaten waar je contant kunt betalen zijn verwijderd en er alleen nog gepind kan worden. ,,Op zich geen probleem, maar die dingen doen het de helft van de tijd niet en ze staan te ver weg.”

Lees het volledige artikel bij De Stentor

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandpolitie.nl

Winkeldiefstal in Deventer

Aan de Boxbergerweg in Deventer stalen twee mannen voor meer dan 500 euro aan producten uit een drogisterij. Herkent u (een van) hen? Neem dan contact met ons op!

Binnenlandopsporingverzocht.avrotros.nl

Winkeldieven slaan slag in drogisterij

Op maandag 13 juli 2026 hebben in Deventer twee mannen een drogisterij bestolen. Ze namen voor honderden euro’s mee aan producten van L’Oréal en Biodermal. De politie houdt er rekening mee dat het duo vaker op dievenpad gaat.

Advertentie