Direct naar de inhoud

zondag 25 oktober 2026

Binnenlandrodi.nl

‘Ome Eddie’ Blankers vijfenvijftig jaar vrijwilliger

TUINDORP OOSTZAAN/AMSTERDAM-NOORD - Vrijwilligerswerk geeft voldoening. Het levende bewijs van deze stelling is Eddie Blankers – beter bekend als ‘Ome Eddie’. Al vijfenvijftig jaar zet de 88-jarige Tuindorper zich belangeloos is voor de gehandicapte medemens en hij krijgt daar enorm veel energie van. De laatste jaren is hij, naast mantelzorger van zijn dementerende echtgenote Elly (87), Chef Wagenpark bij het Friendship Sports Centre in Amsterdam-Noord. Het is de thuisbasis van Only Friends, de sportclub voor mensen met een beperking. “Het is hier een warm bad.”

Lees het volledige artikel bij rodi.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Voetbalijsselmeervogels.nl

Voetbal+ Jeugdteam begint seizoen ijzersterk

Vanaf dit seizoen heeft het voormalige G-voetbal een nieuwe naam: Voetbal+. Deze naamswijziging is een besluit van de KNVB en sluit beter aan bij de diversiteit van de spelers die aan deze vorm van voetbal deelnemen.

BinnenlandNoordernieuws

Uitslaande brand in stal bij boerderij

OLDETRIJNE – In een stal van een boerderij aan De Weeren in Oldetrijne is zaterdagmiddag een uitslaande brand uitgebroken. In de stal bevinden zich koeien. De eerste brandweerploegen zijn ter plaatse gekomen en begonnen met blussen.