Direct naar de inhoud

zaterdag 31 oktober 2026

BinnenlandAlgemeen Dagblad

OM eist taakstraf tegen oud-leraar voor bezit kinderporno: ‘U had beter moeten weten’

Toen agenten bij hem een huiszoeking deden, vonden ze foto’s en video’s die als kinderporno worden gezien. Hoe het zover had kunnen komen, wist de 32-jarige Wim S. uit Hulst dinsdag bij de rechter in Den Bosch nauwelijks uit te leggen. „Ik vind het walgelijk, als ik kijk naar mezelf.”

Lees het volledige artikel bij Algemeen Dagblad

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandinternetbode.nl

9e editie Cheers To New Beers Speciaal Bier Festival

Op zaterdag 31 oktober slaan Biergilde Cheers to New Beers en Café-Zaal Roeloffs de handen wederom ineen en organiseren dan de 9e editie van het Cheers Bierfestival. Hét bourgondische spektakel van Etten-Leur en omstreken!

BinnenlandReformatorisch Dagblad

Erik Scherder: Gebruik je brein, ga dammen

De hoogleraar klinische neuropsychologie sprak zijn zorgen uit over kunstmatige intelligentie, die volgens hem ertoe aanmoedigt juist niet te denken. „We worden te lui en dat is niet goed voor de ontwikkeling van het brein”, waarschuwde hij.

Advertentie