Direct naar de inhoud

zaterdag 24 oktober 2026

BinnenlandDen Andel

Nominatie Molenprijs De Jonge Hendrik

We hebben een heel leuk nieuwtje: De Jonge Hendrik in Den Andel is genomineerd voor de prestigieuze VriendenLoterij Molenprijs 2025. Deze jaarlijkse publieksprijs, ingesteld door De Hollandsche Molen in samenwerking met de VriendenLoterij, biedt molens in Nederland de unieke kans om een lang gekoesterde wens in vervulling te laten gaan. De molen die de meeste publieksstemmen weet te verzamelen, wint de prijs. Er kan gestemd worden van 10 september tot 6 oktober. De Jonge Hendrik is een van de vier genomineerde molens.

Lees het volledige artikel bij Den Andel

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandMerweRTV

Help SIMAV aan de Molenprijs!

STREEFKERK – SIMAV doet mee aan de VriendenLoterij Molenprijs met het educatieve project ‘Waar is de molenaar?’ Met dit project maken basisschoolleerlingen op een speelse manier kennis met de molens en de geschiedenis van de Alblasserwaard.

Binnenlandommelander.info

Erwin Nyhoff treedt op bij Andledon

DEN ANDEL – Zanger, gitarist en songwriter Erwin Nyhoff treedt zondagmiddag op bij Cultuurerf Andledon in Den Andel. Deze theatershow gaat over liedjesschrijvers en vertolkers.