Direct naar de inhoud

woensdag 21 oktober 2026

BinnenlandNieuws.nl

Nipte nederlaag DTS Ede

Zoals gebruikelijk in dit soort beslissende wedstrijden ontbrandde de wedstrijd langzaam. Beide ploegen legden niet al te veel risico in hun spel. De gasten losten in de beginfase drie afstandsschoten, die allen een gemakkelijke prooi waren voor doelman Robin Franken. DTS Ede wist wel voor gevaar te zorgen in de tiende minuut. Een strakke voorzet van Frank Boers werd door Julius Kok binnengekopt, maar de HEDW goalie wist nog met een handje een treffer te voorkomen. In de 20e minuut werd Thom Stunnenberg in stelling gebracht en zijn inzet werd geblokt. Dan in de 35e minuut de mooiste aanval van de avond. HEDW weet via een snelle combinatie over meerdere schijven de Edese defensie te doorkruisen en schiet vervolgens in kansrijke positie over.

Lees het volledige artikel bij Nieuws.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Voetbalede.nieuws.nl

DTS Ede Voetbal

Na de thee gaat het dan vervolgens snel. Een knappe steekpass door het midden brengt Rafael Boer vrij voor de keeper; 0-5. Een paar minuten later dan een echte spitsengoal. Een voorzet vanaf rechts wordt ineens op de slof genomen door Nigel van Zelst; 0-6.

Voetbalede.nieuws.nl

DTS Ede:

DTS Ede was de ploeg met het balbezit deze middag. Houten vond dat prima en loerde vanuit de omschakeling op mogelijkheden. Ondanks het balbezit wist de thuisploeg wel enige malen aan te dringen in het begin van de wedstrijd.