Direct naar de inhoud

dinsdag 3 november 2026

Binnenlandhetkompassliedrecht.nl

Nieuwjaarsbijeenkomst Stichting Het Vlot, stichting zoekt nog vrijwilligers

De vrijwilligers van Stichting ‘Het Vlot’ kwamen vrijdag 10 januari bij elkaar voor de nieuwjaarsbijeenkomst Tikkie Bijzonder. Na een toespraak van voorzitter Gerard de Haan, die een warm pleidooi hield voor een zalencentrum in Sliedrecht, trad Peter de Borst op met een drietal bijzondere verhalen. Stichting Het Vlot houdt al meer dan 50 jaar clubactiviteiten en zwemuurtjes voor mensen met een verstandelijke beperking, in zaal ’t Vlot en zwembad De Lockhorst in Sliedrecht. De belangstelling voor deze activiteiten is volgens De Haan nog steeds hoog en er kan ook nog steeds worden teruggevallen op een groep enthousiaste vrijwilligers. Wie meer wil weten over Stichting ‘Het Vlot’ kan contact opnemen met secretaris Ruud van Moorsel, 0184 – 415035.

Lees het volledige artikel bij hetkompassliedrecht.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandmerwertv.nl

8 november – Choral Evensong in Sliedrecht

SLIEDRECHT – Er zal er om 18:00 uur in de Protestantse Gemeente Sliedrecht (Middeldiepstraat/hoek Oranjestraat) een Choral Evensong worden gehouden, met medewerking van het Alblasserwaards Vocaal Ensemble onder leiding van Henny Korevaar.

SportSliedrecht24

Inschrijven voor 100×100 zwemmen nu al mogelijk

SLIEDRECHT – Ook dit jaar komt er een 100×100 zwemmen in bronbad De Lockhorst. Het evenement aan Sportlaan 1 wordt zondag 27 december 2026 gehouden vanaf 12.00 uur. Inschrijven kan vanaf nu.

Advertentie