Direct naar de inhoud

donderdag 5 november 2026

BinnenlandDe Gelderlander

Nieuwe loods voor jachthaven: ‘We kunnen nu zelfs schepen van 40 ton aan’

De jachthaven van Van Gent Watersport in Kerkdriel breidt uit met een splinternieuwe bedrijfshal. Een hypermoderne werkplaats om boten te onderhouden. Verder is er meer ruimte voor het stallen van boten. „We verwachten de eerste schepen dit jaar binnen te rijden”, aldus Jos van Gent.

Lees het volledige artikel bij De Gelderlander

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Muziekkliknieuwsveghel.nl

Muziek van binnenuit beleven tijdens MVM Surround Concert

EERDE | Hoe voelt het om midden in een orkest te zitten? Om muziek niet alleen te horen, maar van alle kanten te ervaren? Op zondag 8 november biedt Muziekvereniging Meierijstad die bijzondere kans tijdens het MVM Surround Concert.

Binnenlandcontactzutphen.nl

Halloween bij De Uitwijk

ZUTPHEN - Activiteitenteam Los organiseerde zaterdag 31 oktober een Halloweenkermis op De Brink in Zutphen, naast buurthuis De Uitwijk. Het evenement bleek een groot succes, wat bleek uit de opkomst van 400 kinderen met hun ouders.

Advertentie