Direct naar de inhoud

zondag 1 november 2026

BinnenlandAlgemeen Dagblad

Nieuwe baas bierbrouwerij wil dat Davo straks in heel Nederland uit de tap is te krijgen: ‘Maar we beginnen bij de basis’

Na een heftig fietsongeluk dat hem bijna verlamde, staat John Lageman weer op zijn benen én aan het roer van bierbrouwerij Davo. Met zijn ondernemerschap hoopt hij het Deventer bedrijf verder te helpen. ,,Ik ben geen bierbrouwer, geen horecaman, maar heb wel verstand van ondernemen.’’

Lees het volledige artikel bij Algemeen Dagblad

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Voetbaldeventervoetbal.nl

Sterk herstel DAVO blijft onbeloond

DAVO heeft de uitwedstrijd tegen SC Balkbrug met 3–2 verloren. De ploeg liet vooral na rust zien waartoe het in staat is, maar kon een 3–0 achterstand net niet meer herstellen.

Binnenlanddeventervoetbal.nl

DAVO opnieuw met lege handen

DAVO heeft thuis met 0–6 verloren van SV Zwolle. De bezoekers profiteerden optimaal van balverlies en fouten in de omschakeling. Bij rust stond het al 0–4.

Advertentie