Direct naar de inhoud

maandag 2 november 2026

BinnenlandDe Gelderlander

Nederlanders hebben last van WhatsApp-storing, televisiekijken bij KPN lukt ook niet

KPN heeft woensdagavond te maken met een tv-storing. Klanten klagen op sociale media dat ze namelijk alleen de publieke tv-zenders ontvangen (NPO 1, 2 en 3). Ondertussen stromen er ook klachten binnen over WhatsApp. Sinds 22.00 uur krijgen mensen geen appjes meer binnen.

Lees het volledige artikel bij De Gelderlander

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

TV & RadioSpreekbuis

KISS FM vanaf vandaag ook te beluisteren via KPN

KISS FM is vanaf 15 oktober ook te ontvangen via KPN. De commerciële radiozender is toegevoegd aan het aanbod van KPN TV+ en Interactieve TV op kanaal 826. Daarmee bereikt de zender naar eigen zeggen circa twee miljoen extra huishoudens.

BinnenlandAlgemeen Dagblad

Erasmus MC getroffen door KPN-storing

Door een storing bij KPN is het niet mogelijk om het Erasmus MC op het gebruikelijke telefoonnummer te bellen. Het ziekenhuis heeft een tijdelijk noodnummer ingesteld. De zorg in het ziekenhuis gaat wel gewoon door.

Advertentie