Direct naar de inhoud

zaterdag 31 oktober 2026

Binnenlandregionoordkop.nl

Nachtelijke werkzaamheden aan N241

Hollands Kroon – WaakSaam voert in opdracht van de provincie Noord-Holland in de avond en nacht van dinsdag 12 op woensdag 13 november 2024 werkzaamheden uit op de N241. Het gaat om het vervangen van de verlichting op de as van de weg tussen de rotonde Oude Verlaatweg en de rotonde N241/N242. Dit betekent dat dit deel van de N241 afgesloten is voor al het gemotoriseerde verkeer, de rotondes zelf blijven open. Voor het (brom)fietsverkeer is er geen hinder. Ook de bus en de nood- en hulpdiensten kunnen passeren.

Lees het volledige artikel bij regionoordkop.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandschagerdagblad.nl

Aanhanger kantelt op rotonde N241 bij Schagen

SCHAGEN - Op de rotonde van de provinciale wegen N241 en N248 bij Schagen is maandagochtend rond 08.20 uur een aanhanger van een bestelbus gekanteld. Het ongeval zorgde tijdens de ochtendspits voor verkeershinder.

Binnenlandnoordkop247.nl

N245: van sneltrein naar boemelrit

We kennen de sneltrein en de boemeltrein en doorredenerend kennen we de snelweg en de boemelweg. De boemelweg is de N245. De 18 kilometer lange provinciale weg telt inmiddels 14 verkeerslichtkruisingen en sneller dan 80 kilometer per uur mag je er niet rijden.

Advertentie