Direct naar de inhoud

vrijdag 23 oktober 2026

BinnenlandIn en om Ootmarsum

Mooie duels in sporthal de Schalm

Na een noodgedwongen ‘rustpauze’ van twee weekenden zonder volleybal is het op vrijdag 31 oktober en zaterdag 1 november weer volle bak. En er staan een aantal mooie duels op het programma. Dat geldt natuurlijk eigenlijk voor iedere confrontatie, want als je in het veld staat, wil je voor de winst gaan en kan elk duel zich ontwikkelen tot iets moois. Maar iedereen weet ook dat derby’s altijd iets meer hebben en dat geldt dus zeker voor dames 1 dat speelt tegen Dynamo Tubbergen. Deze ‘noaberruzie’  heeft de laatste paar jaren echt mooie confrontaties opgeleverd.  Dames 1 baalt er van dat het twee weken noodgedwongen rust heeft moeten houden na de eerste twee overwinningen. Het voelt dan als ‘uit het ritme gehaald te worden’, maar als je hoog wilt eindigen, moet je veel wedstrijden winnen. De motivatie komt dan ook vanuit jezelf en samen met je teamgenoten. Dames 1 kan deze wedstrijd niet beschikken over Fleur Peters, maar de rest van de selectie is er en zeker gretig om met veel energie deze derby in te gaan. Ook voor het tweede damesteam wacht er een belangrijk duel, want het derde van Apollo heeft maar één punt minder.  Het eerste herenteam wacht nog op de eerste punten en die hopen ze binnen te halen tegen VIPS Bardot 3. Deze wedstrijd is op vrijdagavond om 20.30 uur. Hieronder het resterende programma voor dit weekend. Geen Volleystars, want die beginnen op 22 november aan hun tweede ronde.

Lees het volledige artikel bij In en om Ootmarsum

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandIn en om Ootmarsum

Vol programma voor Lammerink Set-Up ’65 teams

Het eerste volleybalcompetitieweekend levert in sporthal de Schalm een vol programma op. Alleen het eerste damesteam van Lammerink Set-Up ’65 komt niet in actie. Hun thuiswedstrijd is uitgesteld in verband met een sterfgeval bij de club van tegenstander US.

Volleybaldekrantnieuws.nl

Volleybal Peize vierde 65 jaar en zoekt nu heren

PEIZE – Volleybal Peize kijkt terug op een bijzonder jaar. De club vierde haar 65-jarig bestaan groots en groeide met de jeugd bijna de zaal uit. Nu die groei afvlakt, wil de vereniging een nieuw team opzetten: heren recreanten.