Direct naar de inhoud

donderdag 5 november 2026

BinnenlandAlgemeen Dagblad

Monumentje voor omgekomen Palestijns meisje is weg, nu zijn er drie ‘monumentjes’ met kaarsen

Het ontroerende monumentje met 335 kaarsen op de Grote Markt in Nijmegen is na ruim twee weken verdwenen. De gedenkplek voor het gedode Palestijnse meisje Hind Rajab (6) is door de kunstenaar zelf opgeruimd. Maar op drie andere plekken in de stad zijn juist nieuwe monumentjes ontstaan.

Lees het volledige artikel bij Algemeen Dagblad

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandzwolle.nieuws.nl

Replica auto van Hind Rajab op Grote Markt in Zwolle

Op de Grote Markt wordt zondag 1 november een herdenking gehouden rond het meisje Hind Rajab. Het vijfjarige Palestijnse meisje werd op 29 januari 2024 samen met haar familieleden vermoord, door Israëlische militairen in Gaza-Stad.

Binnenlandreportersonline.nl

Geen nieuwe nazi’s in Amsterdam, Femke Halsema

Halsema legde aan de talkshow-tafel uit dat ze op 7 oktober 2026 toen pro-Hamas activisten met spandoeken We support Hamas en Long live the 7th of October op de Dam de terroristen en het geweld van Hamas steunden, handelde volgens de wet.

Advertentie