Direct naar de inhoud

donderdag 22 oktober 2026

BinnenlandRidderkerks Dagblad

Met hart voor wonen - Ridderkerks Dagblad

In Ridderkerk is het fijn wonen. Vanwege het dorpse karakter, de vele groene gebieden en het gemeenschapsgevoel willen veel Ridderkerkers dan ook graag in Ridderkerk blijven wonen. Dat is echter niet altijd vanzelfsprekend. Door de stijgende huizenprijzen is het steeds moeilijker om een geschikte woonruimte te vinden. Als kandidaat-raadslid heeft het thema “wonen” daarom mijn hart.

Lees het volledige artikel bij Ridderkerks Dagblad

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandOost Online

Schrijverssteen voor Frank Martinus Arion in De Nieuwe Kerk

Na Annie M.G. Schmidt, Bredero, W.F. Hermans, Johan Huizinga, Multatuli, Hella S. Haasse, Coornhert, Anton de Kom, Louis Couperus, Betje Wolf en Aagje Deken, en natuurlijk het epitaaf voor Joost van den Vondel en de al oudere gedenkstenen voor Da Costa en P.C.

Binnenlandridderkerksdagblad.nl

Groener geluidsscherm biedt kansen op werk

De afgelopen twee weken is het geluidsscherm tussen het Oosterpark en de A16 beplant. Dat zorgt voor een groenere omgeving en kansen op werk voor mensen die moeilijk aan een baan kunnen komen.