Direct naar de inhoud

donderdag 5 november 2026

Binnenlandhln.be

Merrie die veulen verliest, adopteert veulen dat mama is verloren: “We hebben haar het gevoel gegeven dat ze opnieuw moest bevallen”

In de fokkerij van Kris Vanderfaeillie en Mieke Deruytter uit het West-Vlaamse Lo stierf een vijf weken oud veulen na een darmperforatie. Rond dezelfde tijd overleed in stal ‘t Nederhof in buurgemeente Beveren-aan-de-IJzer een merrie door kolieken. De onfortuinlijke merrie en het weesveulentje werden bij elkaar gebracht en het klikte meteen. Hoe dat kan? Daar heeft een handdoek vol zweet veel mee te maken.

Lees het volledige artikel bij hln.be

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlanddehoefslag.nl

Lizzy Bulham: “Mega Mindy gaat niet meer weg”

Lizzy Bulham leidde de merrie Mega Mindy op vanaf haar tweeënhalf, met de afspraak dat ze op achtjarige leeftijd verkocht zou worden. Toen Lizzy haar terugbracht naar de fokker, haalden haar ouders de merrie stiekem terug.

Advertentie