Direct naar de inhoud

maandag 2 november 2026

Binnenlandnu.cw

Meisje dat niet snel werd opgemerkt bij busongeluk Zwartewaal lag onder modder

Het vijftienjarige meisje dat een half uur na het busongeluk bij het Zuid-Hollandse Zwartewaal werd opgemerkt, lag bedolven onder de modder. Bovendien lag ze op een lastig te bereiken plek. Hierdoor duurde het langer voordat ze uit de bus kon worden gehaald.

Lees het volledige artikel bij nu.cw

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

ConsumentReformatorisch Dagblad

Taakstraf voor dodelijk ongeval met bus in Zwartewaal

De rechtbank in Rotterdam heeft een 66-jarige Rotterdammer veroordeeld tot een taakstraf van 150 uur voor het veroorzaken van een verkeersongeval op 30 januari vorig jaar, waarbij hij geen voorrang verleende aan een lijnbus in het Zuid-Hollandse Zwartewaal.

MuziekReformatorisch Dagblad

OM eist taakstraf voor dodelijk ongeval met bus in Zwartewaal

Bij de rechtbank in Rotterdam heeft het Openbaar Ministerie maandag een taakstraf van 150 uur geëist tegen een 66-jarige man die op 30 januari 2025 een ernstig verkeersongeval met een lijnbus veroorzaakte in het Zuid-Hollandse Zwartewaal.

Advertentie