Direct naar de inhoud

maandag 26 oktober 2026

Binnenlanddestadgorinchem.nl

Matthäus-Passion Gorinchem - een prachtige traditie

Op Goede Vrijdag 3 april zal voor de 28ste keer de Matthäus-Passion van J.S. Bach worden uitgevoerd in de Grote Kerk in Gorinchem. Medewerkenden zijn Janneke Stoute, sopraan; Peter Vos, evangelist; Leon van Liere, tenor; Ronald Dijkstra, Christus; Willem de Vries, bas; Esther Kuiper, alt; Florilegium Musicum, barokorkest. M.m.v. Projectkoor van COV Gorkum en Gorcum Boys Choir. Het concert staat onder algehele leiding van dirigent Toon de Graaf.

Lees het volledige artikel bij destadgorinchem.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandRickFM

Jubileumconcert van koor Amicitia | Rick FM

Oratoriumkoor AMICITIA viert zijn 70-jarig bestaan met een jubileumconcert op vrijdag 27 november in De Burght, Potgieterplein 4 in Uithoorn. Het begint om 20.00 uur. Uitgevoerd wordt de Grosse Messe in C mineur van Mozart en het Stabat Mater van Pergolesi.

Binnenlandmeerbode.nl

Oefenen voor jubileumconcert 70 jaar Amicitia

Uithoorn – Vrijdag 27 november vindt het jubileumconcert van 70 jaar Amicitia plaats in De Burght aan het Potgieterplein 4 in Uithoorn. Op het programma staan de Grosse Messe in c mineur van Mozart en het beroemde Stabat Mater van Pergolesi.

Advertentie