Direct naar de inhoud

maandag 2 november 2026

Binnenlanddemaasenwaler.nl

Markoeza brengt Surinaamse keuken naar Maas en Waal

BENEDEN-LEEUWEN - Sinds begin januari kunnen liefhebbers van de Surinaamse keuken hun hart ophalen bij Markoeza aan de Zandstraat 53 in Beneden-Leeuwen, het enige Surinaamse restaurant in de regio. Van roti tot tjauw min, alles wordt vers aan tafel gebracht door Bobby Jainarain en zijn team.

Lees het volledige artikel bij demaasenwaler.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandad.nl

Drimmelen houdt activiteiten tijdens Klimaatweek

De gemeente Drimmelen doet mee aan de landelijke Klimaatweek met activiteiten rond isoleren, groen, kledingruil en natuur. De activiteiten vinden plaats van 2 tot en met 8 november op verschillende plekken in de gemeente.

Binnenlanddemaasenwaler.nl

Leones wint van koploper GVA

BENEDEN-LEEUWEN - Leones speelde afgelopen zondag een thuiswedstrijd tegen de huidige koploper uit de vierde klasse D, GVA. De ploeg uit Doornenburg wist tot nu toe alle vier de competitiewedstrijden wist te winnen, zonder een tegendoelpunt.

Advertentie