Direct naar de inhoud

woensdag 28 oktober 2026

BinnenlandNieuws.nl

Mark van Sandijk of Noël Koene in kampioensgroep VSG

Met nog één ronde te gaan voor het afsplitsen van het zestal dat gaat spelen om de kampioenstitel bij het Veluws Schaakgenootschap, zijn Sebastiaan Hiemstra, William van de Groep, Sape Westra, Ralf van den Burg en Noël Bovens zeker van deelname. De zesde man wordt Mark van Sandijk of Noël Koene.

Lees het volledige artikel bij Nieuws.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandNieuws.nl

Interne competitie bij VSG volop op stoom

De vijfde ronde van de interne competitie bij het Veluws Schaakgenootschap op dinsdag 6 oktober 2026 leverde een aantal interessante schaakpartijen op. William van de Groep begon al direct met tactiek door de openingsvoorbereiding van Onno Wolters te omzeilen.

Binnenlandermelo.nieuws.nl

Saamhorigheid en sportieve strijd bij VSG

De vierde ronde van de interne competitie bij het Veluws Schaakgenootschap viel samen met de eerste ronde van de externe competitie. Dat betekende veel organisatorisch gedoe, wat door de leden echter als een geöliede, eendrachtige machine werd opgepakt.

Advertentie