Direct naar de inhoud

dinsdag 3 november 2026

BinnenlandPolitie

Man aangehouden na achtervolging | politie.nl - Politie

Purmerend / Zaandijk - Woensdag 28 september is op de A8 een 55-jarige man uit Purmerend aangehouden na een achtervolging vanuit Purmerend. Bij de aanhouding gedroeg de verdachte zich zeer agressief en moest onder controle worden gebracht met behulp van het stroomstootwapen.

Lees het volledige artikel bij Politie

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandDe Orkaan

Oosterveld en Wezelstraat dicht voor auto’s

Het Oosterveld en de Wezelstraat in Westerkoog gaan dicht voor autoverkeer. Volgens de borden zou dat vanaf vandaag – 2 november – het geval zijn. Werklieden ter plaatse vertelden ons dat het misschien vanaf morgen het geval is.

Binnenlanddeorkaan.nl

Omfietsen in Westerkoog: Guisweg en Wezelstraat dicht

Het fietspad langs de Guisweg ligt al enige tijd open, waardoor je flink moet omfietsen als je richting Zaandijk of Wormerveer moet. De Wezelstraat en de Oosterveldstraat, die op die omleidingsroute liggen, gaan nu echter ook dicht.

Advertentie