Direct naar de inhoud

vrijdag 23 oktober 2026

BinnenlandHet Kontakt Heusden

Luisteren naar kabbelend water in de Biesbosch

Altena - Wie door de Biesbosch vaart, geniet van het geluid van vogelgekwetter en kabbelend water, én vanaf 24 mei 2025 ook van de podcast ‘Laat het water maar klotsen’. Op de Dag van het Nationaal Park (24 mei 2025) lanceren wethouders Anneloes van Hunnik en Claudia Schipper van de gemeente Altena de podcast bij Jachthaven Oversteeg.

Lees het volledige artikel bij Het Kontakt Heusden

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandNieuws.nl

Komende negen dagen flinke hinder op de A59

Automobilisten moeten vanaf vanavond rekening houden met flinke verkeershinder op de A59. Die weg wordt vrijdag 16 oktober om 21.00 uur in beide richtingen afgesloten tussen Oosterhout en Waalwijk. De afsluiting duurt tot maandagochtend 26 oktober om 05.

Binnenlandoosterhout.nieuws.nl

Negen dagen flinke hinder op de A59 rondom Oosterhout

Automobilisten uit Oosterhout moeten vanaf vanavond rekening houden met flinke verkeershinder. De A59 wordt vrijdag 16 oktober om 21.00 uur in beide richtingen afgesloten tussen Oosterhout en Waalwijk. De afsluiting duurt tot maandagochtend 26 oktober om 05.