Direct naar de inhoud

maandag 26 oktober 2026

BinnenlandReformatorisch Dagblad

Limburg wil opheldering van NS over minder intercity’s Weert

De provincie Limburg is niet te spreken over plannen van de NS om volgend jaar op vrijdagen en in het weekend minder intercity’s te laten stoppen in Weert. Volgens de NS is dat nodig door langdurige werkzaamheden aan het spoor bij Vught. Het provinciebestuur wil dat het spoorbedrijf naar mogelijkheden kijkt om Limburg zo bereikbaar mogelijk te houden.

Lees het volledige artikel bij Reformatorisch Dagblad

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandantilliaansdagblad.com

‘Silvania nalatig en willekeurig’

Willemstad - Ex-minister van Sociale Ontwikkeling, Arbeid en Welzijn (SOAW), Javier Silvania (MFK), is zelf nalatig geweest door een besluit tot verhoging van subsidies aan bejaardencentra niet in een ministeriële beschikking (MB) vast te leggen.

OnderwijsReformatorisch Dagblad

Limburg bezorgd over hogere btw voor bloemen en planten

De provincie Limburg is bezorgd over de gevolgen van de voorgenomen verhoging van de btw op bloemen en planten. De sierteelt valt nu nog onder het lage btw-tarief van 9 procent, maar het kabinet wil dat vanaf 2028 ophogen naar 21 procent.

Binnenlandpersbureau-ameland.nl

Qbuzz zet extra bussen in op Ameland

AMELAND – Qbuzz gaat extra bussen inzetten op Ameland. Wanneer de extra bussen precies naar het eiland komen, is nog niet bekend. De vervoerder neemt maatregelen om de inzetbaarheid en betrouwbaarheid van de busdienst te verbeteren.

Advertentie