Direct naar de inhoud

vrijdag 23 oktober 2026

Binnenlandrtvkatwijk.nl

Lichtjestocht op 23 november

Aanstaande zaterdag 23 november organiseert Stichting Sint en Pietenactie haar sfeervolle en gezellige lichtjestocht. Net als voorgaande edities start deze in de Zwaaikom te Katwijk aan Zee. Vanaf 16.00 uur is daar al volop bedrijvigheid met oa. een springkussen, muziek en Pieten. Het meelopen met de tocht wordt natuurlijk nog leuker met een eigen lichtje, deze zijn verkrijgbaar voor 5 euro bij een van de kraampjes. Betaling per pin heeft de voorkeur, maar cash afrekenen is ook nog altijd mogelijk. De opbrengst van de verkoop komt ten goede aan het donatiefonds van Stichting Sint en Pietenactie. Rond 17.00 uur wordt de aankomst van Sint per boot verwacht, ca. een kwartier later start de vrolijk verlichte tocht met muziek en heel veel Pieten door het dorp. Ervaring leert dat de tocht voor de allerkleinste deelnemers best een lange route is, advies is dan ook om te zorgen voor een buggy, bolderwagen of sterke schouders.

Lees het volledige artikel bij rtvkatwijk.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandvught.nieuws.nl

Doe mee aan de unieke cursus Vughtologie

Hoe vindt u de weg in uw woonplaats? Welke voorzieningen zijn er in Vught, Helvoirt en Cromvoirt? Waar vindt u de mooiste natuur en de aantrekkelijkste bezienswaardigheden? En wat voor interessante geschiedenis heeft het dorp?

BinnenlandNieuws.nl

Marie van de Middelhaai: 6 miljóén!

Vlijmens meest ouderwetse boerin, Marie van de Middelhaai alias Marja Kivits deelt ook verhalen aan de lezers van Heusden.Nieuws. Marie van de Middelhaai treedt binnen en buiten de gemeente op met liedjes en verhalen van vroeger, in dialect.