Direct naar de inhoud

dinsdag 20 oktober 2026

BinnenlandDen Helder Actueel

Lezing over Eise Eisinga

Historicus en biograaf Sandra Langereis geeft op zondag 18 januari verzorgt een lezing in de Cultuurschuur in Wieringerwerf, op uitnodiging van ’t Nut Wieringermeer. De lezing biedt een historisch inkijkje in het leven en werk van Eise Eisinga, die bekendstaat als bouwer van het planetarium in Franeker, maar wiens betekenis verder reikt dan dat ene monument. De bijeenkomst begint om 14:30 uur.

Lees het volledige artikel bij Den Helder Actueel

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandDen Helder Actueel

Nieuwe polder, nieuwe dorpen

In de openbare ruimte van de Cultuurschuur aan het Loggersplein in Wieringerwerf organiseert het Historisch Genootschap Wieringermeer vanaf zaterdag 17 oktober de tentoonstelling ‘Nieuwe Polder, nieuwe dorpen’.

BinnenlandDen Helder Actueel

Kunst levend, verrassend en dichtbij

Kunsthistoricus Martijn Pieters verzorgt vanaf dinsdag 20 oktober de eerste aflevering van een 3-delige lezingencyclus in de Cultuurschuur aan het Loggersplein in Wieringerwerf.