Direct naar de inhoud

maandag 26 oktober 2026

Binnenlandrtvridderkerk.nl

Lezing over autisme en kansen voor kinderen in bibliotheek Ridderkerk Centrum

In Bibliotheek Ridderkerk Centrum wordt op dinsdag 31 maart 2026 een lezing gehouden door Sarah Morton. Tijdens de bijeenkomst vertelt zij haar persoonlijke verhaal over opgroeien met autisme en de weg die zij heeft afgelegd naar een zelfstandig leven.

Lees het volledige artikel bij rtvridderkerk.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandrtvridderkerk.nl

Koffie met… Smartphonefotografie in de bibliotheek

Op vrijdag 9 oktober 2026 staat tijdens de maandelijkse bijeenkomst ‘Koffie met…’ in Bibliotheek Ridderkerk Centrum smartphonefotografie centraal. Fotograaf Suzanne laat zien hoe met een smartphone betere foto’s kunnen worden gemaakt.

Binnenland112amsterdam.nl

112-melding aan de Koningsplein in Amsterdam

AMSTERDAM - Een ongeval op tram aan de Koningsplein in Amsterdam heeft in de late ochtend van vrijdag geleid tot een inzet van hulpdiensten. De melding kwam om 10:43 uur binnen. Voor de melding werd de brandweer opgeroepen.

Advertentie