Direct naar de inhoud

maandag 26 oktober 2026

Binnenlanddeltalimburg.nl

Leudal pakt door in woningbouw

Leudal - 17 september 2025 - Het bouwen van woningen is en blijft een belangrijk speerpunt voor het college van burgemeester en wethouders van Leudal. Zij willen dat onze inwoners — jong én oud — een passende plek kunnen vinden om te wonen. Daarom zet de gemeente in op verschillende trajecten om woningbouw te versnellen. Binnen enkele dorpen, zoals bijvoorbeeld Roggel, wordt al gebouwd en daarnaast is de gemeente aan de slag met enkele grotere uitbreidingsplannen, zoals bijvoorbeeld in Ell.

Lees het volledige artikel bij deltalimburg.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandalarmeringen.nl

Brand op Gravenhof in Haelen

De brand brak rond kwart over zes 's avonds uit. Met onder meer 1 tankautospuit en 1 hoogwerker is de brandweer gealarmeerd. Uit onder andere Roggel en Roermond is de brandweer om bijstand gevraagd.

Binnenlandleudal.nieuws.nl

Rondom het Leudal over de afwezigheid van konijnen

LEUDAL - In het herstnummer van het kwartaaltijdschrift Rondom het Leudal, uitgegeven door de Studiegroep Leudal, beschrijven Phlip Bossenbroek, Hermien Hendrikx en René Horsten de vrijwel totale afwezigheid van konijnen onze regio.

Advertentie