Direct naar de inhoud

maandag 2 november 2026

Binnenlandnoordbrabant.headliner.nl

Leerlingen van Beekvliet vallen in de prijzen bij Olympiades

Twee leerlingen van Gymnasium Beekvliet in Sint-Michielsgestel trokken deze week de aandacht met topprestaties op scholierenwedstrijden: Lucas Duynisveld (uit Schijndel) behaalde de tweede plaats bij de Natuurkunde Olympiade en mag Nederland gaan vertegenwoordigen op de internationale natuurkundeolympiade in Bucaramanga, Colombia. Als vijfdeklasser is zijn plaats in de nationale eindronde al opvallend; eerder won hij de nationale IJSO en behaalde hij internationaal succes bij de EOES. Bovendien slaagde Lucas versneld voor wiskunde B en natuurkunde met twee tienen.

Lees het volledige artikel bij noordbrabant.headliner.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandslotoffensief.nl

Voorbeschouwing ONS Sneek – NEO

Zaterdag 24 oktober ontvangt ons vlaggenschip het uit Borne afkomstige NEO. Een pittige tegenstander, maar dat geldt voor alle ploegen in de Vierde Divisie. De Twentenaren verloren alleen de openingswedstrijd, thuis van d’Olde Veste’54.

Binnenlandsleutelstad.nl

Olympiade voor havo-leerlingen

Havo 4- en 5-leerlingen strijden mee bij de regionale editie van de European Olympiad of Experimental Science (EOES). Hogeschool Leiden organiseert de wedstrijd speciaal voor havoleerlingen.

Advertentie