Direct naar de inhoud

zaterdag 24 oktober 2026

BinnenlandNieuws uit Kollum

Lastig Marum duwt Kollum naar de middenmoot

KOLLUM – Na de winterstop, die beide teams deels ter voorbereiding op de tweede seizoenshelft hebben doorgebracht in het zonnige Spanje, staat vandaag de wedstrijd vv Kollum tegen sv Marum op het programma. De afgelopen jaren zijn de teams elkaar vaker tegengekomen met daarbij wisselende resultaten voor de beide ploegen. Vaak weet Kollum het de Groningers thuis lastiger te maken dan uit. Zaterdag stond na een slechte eerste helft en een betere tweede van de Kollumers de score op 1-2 voor de ploeg uit het Westerkwartier. Vv Kollum maakt hiermee geen kans meer op de eerste periode in de 2e klasse L en zakt hierdoor naar een 6e plaats weg.

Lees het volledige artikel bij Nieuws uit Kollum

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandWâldNet Nieuws

vv Kollum wint met 7-klapper

KOLLUM - Op zaterdag 3 oktober 2026 moest vv Kollum aantreden tegen de Groninger Voetbalvereniging Royal Combinatie. De vereniging viert haar 125-jarig bestaan op 2 april 2027.

BinnenlandNieuws uit Kollum

vv Kollum wint met 7-klapper

GRONINGEN – Op zaterdag 3 oktober 2026 moest vv Kollum aantreden tegen de Groninger Voetbalvereniging Royal Combinatie. De vereniging viert haar 125-jarig bestaan op 2 april 2027. Onder andere de gebroeders Koeman speelden in de jeugd van vv GRC.

BinnenlandWâldNet Nieuws

vv Kollum handhaaft zich in top tweede klasse

KOLLUM - Afgelopen zaterdag was er een nieuw hoofdstuk voor VV Kollum, namelijk de allereerste ontmoeting met Peize. Er worden nu op 2e en 3e klasse niveau, zaterdag en zondag teams bij elkaar ingedeeld. Er kan zowel op zaterdag als zondag worden gespeeld.