Direct naar de inhoud

dinsdag 27 oktober 2026

BinnenlandOog op Blaricum

Kermis-opening op Rust Wat: wel muziek, geen vuurwerk

Bericht van de Oranjevereniging: ‘Lou Prince staat bekend om zijn energie, fantastische stem en geweldige interactie met het publiek. Met één van de beste liveoptredens van de afgelopen jaren belooft hij van de openingsavond een groot feest te maken. Zing mee, dans mee en geniet van een avond vol muziek, gezelligheid en de unieke sfeer van de Kermisweek Blaricum.

Lees het volledige artikel bij Oog op Blaricum

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandGGOF

Etienne (16) wilt doorbreken als dj...

De 16-jarige Etienne Diepenhorst uit Stad aan ’t Haringvliet staat nog aan het begin van zijn dj-carrière, maar heeft nu al grote ambities. “Mijn einddoel is om wereldwijd beroemd te worden en te kunnen leven van het muziek maken.”

BuitenlandNederlands Dagblad

Jay-Z treedt op tijdens halftimeshow Super Bowl

Jay-Z zal optreden tijdens de volgende halftimeshow in de Super Bowl. In februari volgend jaar staat de rapper op het podium van het SoFi Stadium in Los Angeles voor de pauzeshow van de finale van het American footballseizoen.

Advertentie