Direct naar de inhoud

woensdag 4 november 2026

BinnenlandEindhoven's Dagblad

Kans op aanleg rotonde gevaarlijke kruising bij Heusdense brug steeds groter

HEUSDEN - De aanleg van een rotonde op de kruising N267 met de Heesbeenseweg, net ten zuiden van de Heusdense brug, komt steeds nadrukkelijker in beeld. Zeker nu een knoop is doorgehakt over maatregelen op de kruising ‘Kromme Nol’, iets verderop.

Lees het volledige artikel bij Eindhoven's Dagblad

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandNieuws.nl

Komende negen dagen flinke hinder op de A59

Automobilisten moeten vanaf vanavond rekening houden met flinke verkeershinder op de A59. Die weg wordt vrijdag 16 oktober om 21.00 uur in beide richtingen afgesloten tussen Oosterhout en Waalwijk. De afsluiting duurt tot maandagochtend 26 oktober om 05.

Binnenlandoosterhout.nieuws.nl

Negen dagen flinke hinder op de A59 rondom Oosterhout

Automobilisten uit Oosterhout moeten vanaf vanavond rekening houden met flinke verkeershinder. De A59 wordt vrijdag 16 oktober om 21.00 uur in beide richtingen afgesloten tussen Oosterhout en Waalwijk. De afsluiting duurt tot maandagochtend 26 oktober om 05.

Advertentie