Direct naar de inhoud

woensdag 4 november 2026

Binnenlandhaarlemsdagblad.nl

Jimmy Creed (18) werkt aan zijn tekening ’de Klaswacht’

Zijn grote tekening ’de Klaswacht’ hangt in het atelier met ingang van donderdag 10 juli. Het overzicht is daarna nog te aanschouwen op 11, 12 en 13 juli aldaar. Daarbij zal Jimmy geregeld aan het werk zijn aan zijn ’Klaswacht’, welke is geïnspireerd op een van zijn favoriete schilderijen in het Rijksmuseum.

Lees het volledige artikel bij haarlemsdagblad.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandvastgoeddata.nl

Haarlem wil ziekenhuislocatie Spaarne Gasthuis kopen

De gemeente Haarlem wil de locatie Haarlem-Noord van het Spaarne Gasthuis verwerven en heeft daarvoor een richtprijs van €25 miljoen genoemd. Dat laat het college weten aan Vastgoeddata. De mogelijke aankoop omvat het ziekenhuisterrein van 32.000 m².

Binnenlandzorgvisie.nl

Gemeente Haarlem deed bod op Spaarne Gasthuis

De gemeente Haarlem heeft het Spaarne Gasthuis 25 miljoen geboden voor de locatie Haarlem Noord. Dit gebeurde in de tijd dat het ziekenhuis een beslissing maakte over waar ze hun spoedeisende hulp wilde concentreren.

Advertentie