Direct naar de inhoud

dinsdag 3 november 2026

Binnenlandbollenstreekomroep.nl

Janneke van der Zalm nieuwe voorzitter van korfbalvereniging Fluks

Noordwijk – Janneke van der Zalm is deze week benoemd tot interim-voorzitter van korfbalvereniging Fluks uit Noordwijk. Ze neemt het stokje over van Harco Peschier, die  negen jaar voorzitter is geweest. Voor zijn inzet is Peschier benoemd tot Lid van Verdienste met het predicaat Ere-voorzitter.

Lees het volledige artikel bij bollenstreekomroep.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Sportachterhoeknieuws.nl

Bernhard Deunk Lid van Verdienste van AZSV

AALTEN - Bernhard Deunk is tijdens de ledenvergadering van AZSV op 26 oktober benoemd tot Lid van Verdienste vanwege zijn lidmaatschap en zijn enorme inzet en trouw aan de vereniging.

BinnenlandActief Media

Hans Wietsma benoemd tot erelid VV Kollum

Op 19 oktober 2026 vond de jaarlijkse algemene ledenvergadering van VV Kollum weer plaats. Naast de gebruikelijke agendapunten, zoals de financiën en het secretarieel jaarverslag, stond er ditmaal ook een bijzonder agendapunt op de planning.

Advertentie