Direct naar de inhoud

dinsdag 27 oktober 2026

Binnenlanded.nl

IVN Cranendonck geeft lezing over rol van dode dieren in natuur Soerendonk

IVN Natuureducatie Cranendonck houdt een lezing over de rol van dode dieren in de natuur. Woensdag 4 november spreekt Julia van Knippenberg van natuurontwikkelaar ARK Rewilding om 19.30 uur aan Cranendonck 11 in Soerendonk.

Lees het volledige artikel bij ed.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandcranendonck24.nl

IVN Cranendonck houdt lezing en excursie 'Dood doet leven'

IVN Cranendonck organiseert op woensdag 4 november de lezing 'Dood doet leven' in Soerendonk. Julia van Knippenberg van ARK Rewilding vertelt over het belang van dode dieren in de natuur. Op zondag 8 november volgt een excursie in het KempenBroek.

Binnenlandcranendonck24.nl

Enexis breidt elektriciteitsnet in Soerendonk uit

Het elektriciteitsnet in Soerendonk wordt uitgebreid, omdat er meer capaciteit nodig is. De werkzaamheden vinden plaats op een deel van Eikenschoor, de Goorstraat, De Olifant en de Damenweg en kunnen tijdelijk voor overlast zorgen.

Advertentie