Direct naar de inhoud

dinsdag 3 november 2026

BinnenlandDe Stentor

Is Zwolle noord of midden, is een vraag die vaak gesteld wordt op Google

Is Zwolle noord of midden? Het is een vraag die vaak wordt gesteld op Google, vaak om zo te weten in welke regio de Hanzestad valt voor de schoolvakanties. Hoewel het voor jou misschien logisch is in welke regio Zwolle hoort, is dat niet voor iedereen zo. We leggen uit waarom.

Lees het volledige artikel bij De Stentor

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlanddehattemer.nl

Nieuwe Hattemers maken kennis met hun stad

HATTEM – Bijna tachtig nieuwe inwoners bezochten vrijdagavond het stadhuis voor een kennismakingsavond. Burgemeester Marleen Sanderse heette hen welkom en vertelde over wat Hattem zo bijzonder maakt.

Binnenlanddestadskoerier.nl

Tiende editie W.G. van de Hulstdag op 29 december

HASSELT - Op dinsdag 29 december 2026 staat Hasselt in het teken van de verhalen van de geliefde kinderboekenschrijver W.G. van de Hulst. Tijdens de tiende W.G. van de Hulst dag brengen vertellers, muzikanten en gidsen zijn werk tot leven.

Advertentie