Direct naar de inhoud

vrijdag 30 oktober 2026

Binnenlandgroot-waterland.nl

Informatie noodopvang vluchtelingen in Van der Valk hotel Volendam in Katwoude

In Van der Valk hotel Volendam in Katwoude komen binnenkort maximaal 160 asielzoekers te wonen gedurende een half jaar. De afspraak is dat dit eenmalig verlengd kan worden voor de periode van nog een half jaar. De opvang vindt niet plaats in de gemeente Edam-Volendam, maar ligt wel dicht tegen de gemeentegrens aan. Met dit bericht, maar ook met de eerdere informatiebijeenkomsten voor onder andere inwoners, ondernemers en de horeca proberen we u zo goed mogelijk te informeren wat er gaat gebeuren en wat u kunt doen.

Lees het volledige artikel bij groot-waterland.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandamstelveen.nl

Geslaagde Open Dag azc brengt Kronenburg samen

De Open Dag van het asielzoekerscentrum in Kronenburg op zaterdag 26 september trok weer veel bezoekers. Omwonenden en andere belangstellenden gingen in gesprek met bewoners van het azc en maakten kennis met het leven op de opvanglocatie.

Binnenlandmooisonenbreugel.nl

Troep Troopers

Zwerfafval in de natuur en leefomgeving is een groeiend probleem, maar gelukkig groeien ook initiatieven om het afval op te ruimen.

Advertentie