Direct naar de inhoud

zaterdag 31 oktober 2026

BinnenlandAlgemeen Dagblad

Hoezo moeten we stemmen? ‘Je moet niks, maar dan ook niet lopen zeiken’

DEN BOSCH - 35.000 studenten van Avans. Dat zijn heel veel stemmen bij de verkiezingen van volgende week. De Bossche cabaretier Katinka Polderman helpt met haar doolhof voorkomen dat de helft van die stemmen verloren gaat. ‘Niet stemmen, dan ook niet lopen zeiken’.

Lees het volledige artikel bij Algemeen Dagblad

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Onderwijsomroepzeeland.nl

HZ wil in Roosendaal blijven, samenwerking met Avans stopt

De HZ University of Applied Sciences (HZ) zet zich in om vijf opleidingen in Roosendaal te behouden. Dat maakt de Hogeschool uit Vlissingen vandaag bekend. De samenwerkingspartner van de HZ, de hbo-school Avans uit Breda, trekt zich terug.

ZakelijkFonk

Zandbeek haalt vier nieuwe talenten binnen

Zandbeek breidt het team uit met vier nieuwe gezichten. Met de komst van Bregje Notenboom, Finn Coenders, Mart den Heijer en Sumaya Hadi haalt het bureau versterking in huis voor consultancy, strategie en creatie.

Marketingmarketingreport.nl

Zandbeek breidt consultancy, strategie en creatie uit

Zandbeek breidt het team uit met vier collega’s. Bregje Notenboom start als medior consultant, Finn Coenders als junior consultant, Mart den Heijer als senior strategist en Sumaya Hadi als stagiaire binnen team creatie.

Advertentie