Direct naar de inhoud

dinsdag 3 november 2026

BinnenlandAlgemeen Dagblad

Hoe mooi is dit: Jan (99) en Koos (95) uit Terneuzen houden al 75 jaar zielsveel van elkaar

Jan (99) en Koos (95) den Hamer-Jansen houden elkaar vandaag al driekwart eeuw (plus vier jaar verkering) met heel veel liefde in evenwicht. Dat doen ze nog steeds zelfstandig, in hun eigen flatje in Terneuzen. ,,Wij vervelen ons nooit, de dagen vliegen voorbij.’’

Lees het volledige artikel bij Algemeen Dagblad

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

TagsKoos

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandmaasduinencentraal.nl

Corrie en Thijs ‘Van bietenbal naar Diamanten huwelijk’

Nieuw Bergen | Op 3 november 1966 luidden de kerkklokken van Emmeloord voor het bruidspaar Litjens-Kemper. Boerenzoon Thijs (86jr) verhuisde op jonge leeftijd met zijn ouders vanuit Siebengewald naar de polder, na een grote ruilverkaveling.

BinnenlandAlgemeen Dagblad

Doen in november: 9 x uittips in Zwolle

De dagen worden kouder en steeds donkerder, maar in november hoef je in Zwolle niet binnen te zitten. Van een sinterklaasintocht tot pubquiz: we zetten negen activiteiten in november voor je op een rij.

Advertentie