Direct naar de inhoud

dinsdag 27 oktober 2026

Binnenlandukrant.nl

Hoe een studentenhit uitgroeide tot het onofficiële volkslied van Groningen

Zijn naam zegt de meeste Groningers waarschijnlijk helemaal niets. Maar zijn stem? Vast en zeker. Er zullen maar weinig Groningse studenten zijn die nog nooit schandalig hard hebben meegegalmd met ‘Het gras van het Noorderplantsoen’. Want dat liedje, bijna twintig jaar geleden uitgebracht door student bedrijfskunde Ralf Poelman,verbindt Groningse studenten nog altijd.

Lees het volledige artikel bij ukrant.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandDalfsenNet

Team D211 opnieuw naar Alpe d’HuZes

NIEUWLEUSEN – Team D211 uit Nieuwleusen doet op donderdag 3 juni 2027 opnieuw mee aan Alpe d’HuZes. Het wordt de vierde deelname van het team. Oprichter en teamcaptain Marcel Brasjen staat zelf voor de vijfde keer aan de start.

Binnenlandopenrotterdam.nl

Night at the Library in Centrale Bibliotheek

In de Centrale Bibliotheek van Rotterdam was dit weekend het evenement ‘A Night at the Library’. Op vrijdag 23 oktober was de bibliotheek geopend voor een speciale avond met verhalen, vermaak, workshops en een optreden van een speciale gast.

Advertentie