Direct naar de inhoud

vrijdag 6 november 2026

Binnenlandheturkerland.nl

Hobby- en modelbouwbeurs daverend succes: kotters spelen belangrijke rol, maar transportsector is ook goed vertegenwoordigd

De hobby- en modelbouwbeurs in sporthal De Vlechttuinen was zaterdag opnieuw een groot succes, met zo’n 1500 bezoekers. Daarvan komt ongeveer de helft van buiten Urk. Diezelfde verhouding geldt voor de deelnemers. Kotters spelen uiteraard een belangrijke rol op deze Urker beurs, maar ook de transportsector is goed vertegenwoordigd. Net als de luchtvaart en scheepvaart. Bezoekers konden zich bovendien vergapen aan modeltreinen én een complete haven, gemaakt van papier. De organisatie ziet elk jaar dat de beurs dient als ontmoetingsplek voor modelbouwers én als inspiratie voor mensen die na al dit moois besluiten om ook aan de slag te gaan.

Lees het volledige artikel bij heturkerland.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

TagsUrker

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandheturkerland.nl

Kampioenskandidaat Flying Red komt op bezoek

Sporthal De Vlechttuinen is vrijdag weer het strijdtoneel van een wedstrijd van de mannen van Seacon/Orca’s. De ploeg van trainer Arjan Langman neemt het in de Tweede Divisie op tegen het nog ongeslagen Flying Red uit Roden.

Advertentie