Direct naar de inhoud

zondag 1 november 2026

Binnenlandindebuurt

Het seizoen is begonnen! Hier in Apeldoorn eet je overheerlijke mosselen

Gekookt, gefrituurd of met een lekker sausje: mosselen zijn altijd een goed idee. Helaas is de delicatesse niet het hele jaar verkrijgbaar. Maar goed nieuws, want hét seizoen om te smullen van het visgerecht is weer aangebroken. Daarom hebben wij vijf adresjes in Apeldoorn op een rij gezet waar je kunt genieten van overheerlijke mosselen.

Lees het volledige artikel bij indebuurt

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandrodi.nl

Van alles te doen bij Buurthuis AquaRijn

ALPHEN - Buurthuis AquaRijn heeft ook in november weer van alles te bieden. Van creatieve workshops in herfst- en kerstsfeer tot een bijzondere nieuwe lezing van Het Gilde over Ridderveld vroeger en nu.

Binnenlandupinthesky.nl

Feestelijke onthulling KLM-huisje 107 in Dreischor

Elk jaar is het weer een verrassing: welk huisje kiest KLM uit om haar verjaardag te vieren? Ter gelegenheid van haar 107-jarige bestaan viel de keuze van de blauwe maatschappij dit jaar op Wijnhoeve De Kleine Schorre in het Zeeuwse Dreischor.

Advertentie